Theoretical and Applied Mechanics Department

Курилко Олександр Борисович
кандидат фізико-математичних наук

Адреса:

Кафедра теоретичної та прикладної механіки
Механіко-математичний факультет
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Освіта:

2008 механіко-математичний факультет, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, диплом з відзнакою
2012 кандидат фізико-математичних наук, механіко-математичний факультет, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Професійна діяльність:

1990-1996 інженер та старший інженер, інститут механіки С.П. Тимошенка
1996-2000 асистент, кафедра вищої математики, Національний університет харчових технологій
2000-2001 докторант, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
2001-дотепер доцент, кафедра теоретичної та прикладної механіки, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Напрямки наукової діяльності:

гідродинаміка
топологічний хаос в динамічних системах
перемішування в'язких рідин

Автор 15 наукових та науково-методичних праць

Тема кандидатської дисертації:

Змішування в’язких рідин в мікрокомірках

Викладає нормативні курси:

Теоретична механіка
Чисельні методи в задачах механіки

(Перейти до робочих програм)

Основні публікації:

1.   Мелешко В.В., Курилко О.Б., Гуржій О.А. Породження топологічного хаосу в течії Стокса в прямокутній порожнині / Математичні методи і фізико-механічні поля. – 2011. – Том 54, №3. – С. 87-98.

2. Курилко О.Б., Гуржій О.А. Топологічне змішування в'язких рідин в прямо-кутній порожнині / Вісник КНУ ім. Тараса Шевченка, – Сер.: фіз.-мат. нау¬ки. – 2011. – Вип. №4. – С.83-86.

3. Курилко О.Б. Аналіз процесу перемішування в’язкої рідини всередині прямокутної порожнини / Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. - 2015. - Вип. 2(34). - С. 48-54.

Навчальний посібник:

СТАТИКА. Методичні вказівки до проведення практичних занять. Кафедра Теоретичної та прикладної механіки механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Укл. О.В. БОРИСЕЙКО, О.Б. КУРИЛКО, І.В. ЛЕБЕДЄВА. Київ 2015. Електронна версія. 62 стор.

Додатково:

Член асоціації більярдного спорту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.